Marvel's Midnight Suns - poznajcie Spider-Mana

Twórcy Marvel's Midnight Suns prezentują nam kolejnego bohatera. Tym razem chodzi o Spider-Mana.

@ 24.07.2022, 14:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - poznajcie Spider-Mana

Firaxis oraz 2K Games w ostatnim czasie regularnie promują Marvel's Midnight Suns. Tytuł ten zadebiutować ma na początku października, a jeśli na niego czekacie, koniecznie zerknijcie na dwa nowe materiały. Jeden z nich to zwiastun prezentujący postać Spider-Mana. Drugi natomiast przybliża nam jego umiejętności w grze.

Spider-Man to raczej dość znany superbohater i nie wymaga on przesadnej prezentacji. W Marvel's Midnight Suns posiada on oczywiście sporo unikatowych umiejętności, jak np. wykańczanie ledwie żywych oponentów albo błyskawiczne przemieszczanie się po arenie, na której toczymy pojedynek. Jego najważniejszą cechą jest jednak możliwość wykorzystywania otoczenia.

Jak pozostali bohaterowie, Spider-Man posiada oczywiście nie tylko umiejętności ofensywne, ale również defensywne. Prócz tego dysponuje dość szerokim wachlarzem zdolności pasywnych, dzięki którym jest w stanie poprawiać swoje statystyki oraz wpływać na sojuszników. Więcej na jego temat dowiecie się z widocznych poniżej materiałów filmowych, a zatem koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Datę premiery Marvel's Midnight Suns zaplanowano na 7 października. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?