Avatar: Frontiers of Pandora (PC) - okladka

Avatar: Frontiers of Pandora (PC)

Premiera:
07 grudnia 2023
Premiera PL:
07 grudnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
Materdea @ 15:36 13.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 64h 0min

+ czaswięcej

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji z otwartym światem stworzona na licencji serii filmów w reżyserii Jamesa Camerona o takim samym tytule. Za produkcję odpowiada studio Massive Entertainment (Ubisoft Massive) znane m.in. z cyklu Tom Clancy's The Division.

Fabuła Avatar: Frontiers of Pandora pokazuje zupełnie inny od filmowego wątek, w którym gracz jako jeden z reprezentantów rasy Na'vi eksplorujemy niewidziane wcześniej wschodnie rubieże planety Pandora, mierząc się z ludzkimi najeźdźcami.

Rozgrywka Avatar: Frontiers of Pandora pozwala obserwować akcję z perspektywy pierwszoosobowej. Do czynienia mamy z otwartym światem, w którym zlecane nam są kolejne zadania, a w międzyczasie możemy realizować dodatkowe aktywności (takie jak odbijanie posterunków i przejmowanie terytoriów). Kierowana postać zdobywa punkty doświadczenia, które następnie możemy zamienić w dodatkowe umiejętności.

Wymagania: Twórcy gry Avatar: Frontiers of Pandora ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:23, 27.03.2023
Film co prawda obejrzałam jednym okiem ale z tego co kojarzę to tytuł Avatar w tej grze chyba bezsensowny. Będziemy tam mieć jakiegoś awatara? Zdziwiony