GTA Online: aktualizacja The Criminal Enterprise wprowadza wielkie zmiany

Duże zmiany w aktualizacji The Criminal Enterprise do gry GTA Online.

@ 24.07.2022, 12:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

GTA Online: aktualizacja The Criminal Enterprise wprowadza wielkie zmiany

Rockstar ujawnił kilka szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji GTA Online, The Criminal Enterprises. Wprowadza ona mnóstwo zmian i dodatków, w tym niektóre bardzo pożądane funkcje przez graczy.

Aktualizacja zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Możecie spodziewać się wielu nowych pojazdów, ulepszeń, personalizacji, wyścigów, trybów adwersarza i zwiększonych wypłat za napady.

W innych świeżych informacji od Rockstar warto wspomnieć, że studio sukcesywnie pracuje już nad GTA 6. Firma zaprzestaje stałego wspierania Red Dead Online, aby skoncentrować się na kolejnej części swojej największej serii. Może i dobrze, ponieważ dzięki temu posunięciu będzie w stanie poświęcić więcej uwagi specjalistów na nową produkcję.

The Criminal Enterprises ukaże się 26 lipca. Będzie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?