Niebawem ruszą wewnętrzne testy Beyond Good & Evil 2?

Wygląda na to, że Ubisoft wreszcie ma coś grywalnego, jeśli chodzi o Beyond Good & Evil 2. Szczegółów na razie niestety wciąż brakuje.

@ 11.07.2022, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Niebawem ruszą wewnętrzne testy Beyond Good & Evil 2?

Ubisoft od dawna pracuje nad Beyond Good and Evil 2. Grę zapowiedziano kilka lat temu, a od 2017 roku nie otrzymaliśmy na jej temat praktycznie żadnych konkretów. Nie oznacza to jednak na szczęście, że projekt został anulowany. Nowe doniesienia wskazują na to, że ma się całkiem nieźle.

Znany insider, Tom Henderson, opublikował na łamach portalu Exputer ciekawy raport. Dowiadujemy się z niego, że Ubisoft prawdopodobnie podkręcił produkcję Beyond Good and Evil 2, przeznaczając na nią dodatkowe środki oraz oddelegowując deweloperów. Efekt jest taki, że jeszcze w tym miesiącu powinny ruszyć wewnętrzne testy.

Testy Beyond Good and Evil 2 mają być podobno dłuższe i bardziej kompleksowe niż w przypadku jakiegokolwiek innego tytułu opracowanego przez Ubisoft. Niestety nie sposób powiedzieć, jak dokładnie przełoży się to na grę, a tym bardziej jak odległa jest jej premiera.

Czekamy oczywiście na pierwsze konkrety. Wszelkie doniesienia na temat Beyond Good and Evil 2 będziemy Wam przekazywać na bieżąco, a póki co spójrzcie na inne doniesienia, jakie zgromadziliśmy w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Premiera: 2030
PS4, XBOX ONE, PC

Beyond Good & Evil 2 to prequel pierwszej odsłony cyklu, w której główną bohaterką była kobieta o imieniu Jade. Za powstanie projektu odpowiada firma Ubisoft, a na jej cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:13, 11.07.2022
Od Jedynki się odbiłam , nie miałam po polsku chociaż gra była z jakiegoś CD Action polskiego czasopisma .Teraz to spolszczenie podobno da się zainstalować ale teraz to mi zwisa i poczekam na Dwójkę.