Beyond Good and Evil 2 zostało prawdopodobnie zrestartowane

Z nowych informacji wynika, że Beyond Good and Evil 2 jest wciąż we wczesnej fazie produkcji. Gra prawdopodobnie została zrestartowana i premiera to bardzo odległy temat.

@ 01.12.2022, 12:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Beyond Good and Evil 2 zostało prawdopodobnie zrestartowane

Beyond Good and Evil 2 zapowiedziano lata temu, bo w 2016 roku. Minęło więc mniej więcej 6 lat, a prócz jakiś tam wycinków rozgrywki i prezentacji technologicznych, nie mamy kompletnie nic. Wszystko wskazuje też na to, że sytuacja w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie. Z najnowszych plotek wynika, że tytuł jest wciąż we wczesnym etapie projektowania, a ponadto, że trafił ponownie na deskę kreślarską.

Za nowe doniesienia odpowiada znany insider, Tom Henderson. Opublikował on na łamach portalu Insider-Gaming wpis, z którego wynika, że Beyond Good and Evil 2 nadal jest w dość wczesnym stadium projektowym, mimo że zapowiedziano je 6 lat temu, a od mniej więcej 15 lat jest w takiej czy innej formie przygotowywane. Wcześniejsze raporty także wskazywały na problemy gry, więc coś prawdopodobnie jest na rzeczy.

Henderson napisał, że tegorocznego lata przeprowadzono wewnętrzne i zewnętrzne testy, a gra oferowała "nagie" planety, zablokowane struktury i budynki, a także niskiej jakości detale i oprawę wizualną. Oznacza to, że najpewniej całość zrestartowano i rozpoczęto pracę od nowa. Elementy, które pokazano w 2018 roku zostały wyrzucone i przebudowane od nowa.

Jako że Beyond Good and Evil 2 może być naprawdę ciekawą grą, z niecierpliwością wyczekujemy na nowe informacje. Oby tym razem były one pozytywne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?