It Takes Two z kolejnym kamieniem milowym

It Takes Two - gra studia Hazelight - sprzedaje się wyśmienicie, pokonując niejeden hit AAA.

@ 11.07.2022, 13:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

It Takes Two z kolejnym kamieniem milowym

It Takes Two to bardzo dobra platformówka, o czym możecie się przekonać czytając naszą recenzję. Ze względu na wysoką jakość, tytuł sprzedaje się też bardzo dobrze. Z najnowszych doniesień wynika, że rozszedł się on już w nakładzie przekraczającym 7 mln egzemplarzy.

Wieści na temat sprzedaży It Takes Two docierają do nas za sprawą studia Hazelight. Ekipa opublikowała na Twitterze krótką notkę, z której dowiadujemy się, że udało jej się osiągnąć kolejny kamień milowy, czylii sprzedaż na poziomie 7 mln kopii.

Wynik jest oczywiście bardzo imponujący. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że It Takes Two jest grą niezależną, a zatem nieposiadającą ogromnego budżetu. Jej premiera miała ponadto miejsce rok temu, więc na prawdę jest co świętować.

It Takes Two dostępne jest na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
It Takes Two

It Takes Two

Premiera: 26 marca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

It Takes Two to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie klasycznej platformówki przeznaczona dla dwóch osób. Za projekt odpowiada studio Hazelight mające na swoim konci...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   17:21, 11.07.2022
Grałem w It Takes Two i polecam. Na prawdę świetna gra. Takie gry warto kupować.