Beyond Good & Evil 2 (PS4) - okladka

Beyond Good & Evil 2 (PS4)

Premiera:
2030
Premiera PL:
2030
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (4)

Opis Beyond Good & Evil 2 (PS4)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Beyond Good & Evil 2 to prequel pierwszej odsłony cyklu, w której główną bohaterką była kobieta o imieniu Jade. Za powstanie projektu odpowiada firma Ubisoft, a na jej czele jest Michel Ancel, osoba stojąca także za pierwowzorem.

Beyond Good & Evil 2 nie stawia na wcześniej zdefiniowanego protagonistę, a zamiast tego pozwala graczowi samodzielnie przygotować herosa. Co istotne, może to być zarówno kobieta, jak i mężczyzna - wszystko zależy od preferencji grającego.

Po przygotowaniu bohatera trafiamy do układu gwiezdnego zwanego System 3, a naszym zadaniem jest odnalezienie się w nowym środowisku. Robimy to podróżując, eksplorując, handlując oraz rabując. Sytuacja w układzie jest bowiem mocno zagmatwana, co służy międzygwiezdnemu piractwu.

Aby przygotować rozległy obszar do przemierzania, deweloperzy zdecydowali się wykorzystać algorytmy generujące otoczenie. Niektóre elementy zostały przygotowane ręcznie, inne natomiast proceduralnie. Dzięki temu protagonista jest w stanie zwiedzić wiele planet, a na każdej z nich znajduje coś interesującego i zaskakującego.

Beyond Good & Evil 2 to gra akcji, a więc istotnym elementem rozgrywki jest walczenie z napotkanymi oponentami. Robimy to z wykorzystaniem bogatego arsenału wyposażenia, na który składają się zarówno pistolety, karabiny i strelby nabyte, jak i te znalezione. Bazą wypadową na każdą misję jest potężny statek kosmiczny, którym możliwe jest samodzielne sterowanie.

Produkcja działa na w pełni trójwymiarowym, zaawansowanym silniku graficznym, wykorzystującym moc kompuerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, także ich mocniejszych wariantów.

Screeny z Beyond Good & Evil 2 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?