Premiera Avatar: Frontiers of Pandora w listopadzie?

Z najnowszych plotek wynika, że datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora zaplanowano na początek listopada.

@ 01.07.2022, 13:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Avatar: Frontiers of Pandora w listopadzie?

Firma Ubisoft zapowiedziała jakiś czas temu Avatar: Frontiers of Pandora, które opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Mimo że zbyt wiele na temat przedsięwzięcia nie wiemy, poznaliśmy jego prawdopodobną datę premiery.

W sieci pojawiły się plotki, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje w sklepach 18 listopada bieżącego roku. Za ich publikację odpowiada portal Exputer oraz znany insider, Tom Henderson. Powołuje się on oczywiście na źródła bliskie lub związane z dewelopingiem.

Czy 18 listopada to data realna? Biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje, dotyczące tego, że Avatar: Frontiers of Pandora trafi do sprzedaży w bieżącym roku fiskalnym, jak najbardziej. Trzeba też pamiętać o tym, że zbliża się premiera filmu, a zatem to dobry moment na zainteresowanie uniwersum większej liczby graczy.

Avatar: Frontiers of Pandora dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji na temat gry będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji z otwartym światem stworzona na licencji serii filmów w reżyserii Jamesa Camerona o takim samym tytule. Za produkcję ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?