Cuphead: The Delicious Last Course dostępne w sprzedaży

W sieci zadebiutował dodatek dla Cuphead. Wprowadza on przede wszystkim grywalną pannę Chalice.

@ 01.07.2022, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Cuphead: The Delicious Last Course dostępne w sprzedaży

Po kilku obsuwach, Cuphead: The Delicious Last Course wreszcie debiutuje w sklepach. Jeśli szukacie wyzwań - bo platformówka to trudna i nie dla każdego - możecie znaleźć je na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

Cuphead: The Delicious Last Course to dodatek dla wyśmienitej platformówki wydanej w 2017 roku. DLC wprowadza do podstawki nowy region, nowych bossów, nowe wyposażenie, a także całkiem nowego bohatera. Grywalna stała się bowiem powabna Ms Chalice. Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun premierowy zestawu.

Akcja The Delicious Last Course toczy się na wyspie Inkwell. Nasi bohaterowie, Cuphead, Mugman oraz Ms Chalice wspierają Chefa Saltbakera, a cały wątek fabularny związany jest z tajemnicą Legendarnego Kielicha, który czeka gdzieś po drodze. Aby go znaleźć, przemierzamy nowe obszary, walczymy z nowymi przeciwnikami i staramy się przetrwać.

The Delicious Last Course dostępne jest na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu.


Sprawdź także:
Cuphead: The Delicious Last Course

Cuphead: The Delicious Last Course

Premiera: 30 czerwca 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Delicious Last Course to rozszerzenie fabularne do zręcznościowej gry Cuphead autorstwa studia MDHR. Gracz ponownie trafia na nową wyspę Inkwell z zupełnie nowymi lok...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?