Silent Hill - w sieci pojawiły się wysokiej jakości screeny z nowej gry?

Wygląda na to, że Konami przygotowuje się do powrotu jednej ze swoich najbardziej uznanych serii. Na razie pamiętajcie jednak, że mówimy o plotkach.

@ 16.05.2022, 11:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Silent Hill - w sieci pojawiły się wysokiej jakości screeny z nowej gry?

O tym, że Silent Hill ma szansę powrócić mówi się od dłuższego czasu. Regularnie pojawiają się na ten temat plotki, które następnie są dość szybko dementowane - czy tym razem będzie podobnie. Na razie wszystko wskazuje na to, że projekt faktycznie powstaje.

Na Twitterze kanału AestheticGamer pojawiło się kilka zaskakujących fotek - pochodzących z 2020 roku - prezentujących nową wersję Silent Hill. Fotki zostały co prawda usunięte, ale najpierw ktoś zdołał je zapisać i opublikować na portalu Reddit.

Fotki, które dostępne są pod powyższym linkiem, prezentują się całkiem nieźle. Są wysokiej jakości, a dzięki temu dokładnie można przyjrzeć się wszystkim detalom. Widać na nich wirtualny świat, jest jeden z przeciwników głównego bohatera. Ogólnie warto spojrzeć, jeśli czekacie na premierę.

Jako że Silent Hill - jeśli w ogóle powstaje - nadal jest opracowywane, wiele szczegółów może ulec zmianie. W związku z tym warto podejść do tematu na spokojnie i zbytnio się nie emocjonować. Jak tylko otrzymamy więcej detali, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?