Gears of War otrzyma zestaw w stylu Master Chief Collection?

Microsoft nie ma jakoś szczególnie upakowanego premierami grafiku. Z tego względu korporacja może nam w tym roku oddać remastery serii Gears of War.

@ 16.05.2022, 12:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one, xbox x/s

Gears of War otrzyma zestaw w stylu Master Chief Collection?

Seria Gears of War składa się z wielu gier, a jako że swój żywot zaczęła na Xboksie 360, wielu graczy nie jest zainteresowanych powrotem do jej korzeni i poznaniem kompletnej historii. Microsoft jednak zamierza coś z tym zrobić. Pojawiły się w sieci bowiem pogłoski na temat tego, że wkrótce Gears of War otrzyma coś na wzór Master Chief Collection.

Doniesienia na temat remastera serii Gears of War docierają do nas za sprawą współzałożyciela XboxEra, Nicka Bakera. W trakcie ostatniego podcastu dziennikarz powiedział, że wkrótce, najprawdopodobniej podczas Xbox and Bethesda Games Showcase, które zaplanowano na 12 czerwca, zapowiedziana zostanie kolekcja Gears of War, na którą składać się będzie najprawdopodobniej oryginalna trylogia.

Żeby było ciekawiej, zestaw może trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, a konkretniej do listopada. Miałby on wypełnić lukę, jaka powstała po tym, jak Bethesda zdecydowała się przesunąć na rok 2023 premierę Starfield oraz Redfall. Projektem zajmuje się oczywiście The Coalition - jeśli jest coś na rzeczy.

Czekamy na oficjalne informacje i jak tylko się takowe pojawią, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   18:05, 16.05.2022
Jeśli Gearsy trafiłyby na nowy silniki i zostały zrównane technologicznie to super, ale obawiam się, że tak samo jak w Halo, tu również mogłyby być różnice - w końcu jedynka została już odświeżona. No i czemu tylko trylogia - było jeszcze podobne, ale całkiem udane Judgment od naszych. ;)