Nadchodzi next-genowy patch dla Red Dead Redemption II?

Wygląda na to, że Rockstar Games niebawem opublikuje w sieci podrasowaną wersję Red Dead Redemption II. Na razie mamy jednak tylko plotki.

@ 16.05.2022, 11:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nadchodzi next-genowy patch dla Red Dead Redemption II?

Rockstar Games pracuje obecnie nad GTA VI, mimo że gry oficjalnie nie ujawniono. Nie będzie też dla nikogo zaskoczeniem, że ekipa zajmuje się również next-genową wersją Red Dead Redemption II. Na razie nie wiemy w jakiej formie ją otrzymamy, ale może to być zarówno aktualizacja dla obecnych posiadaczy, jak i całkiem odrębne wydanie.

Plotki na temat podrasowanego Red Dead Redemption II docierają do nas za sprawą znanego insidera, AccountNgt. Opublikował on na Twitterze wiadomość o tym, że przedsięwzięcie faktycznie powstaje. Nie miał niestety żadnych konkretów, ale napisał w krótkiej notce: "To nadchodzi. Nie mam wiele".

Wpis został niestety usunięty, ale - wiadomo - jak coś raz pojawi się w sieci, to nie ginie. Notkę znaleźć można jeszcze w wielu różnych zakątkach Internetu. Warto w tym momencie wspomnieć, że AccountNgt wielokrotnie potwierdził swoją wiarygodność. Ujawnił on (lub ona) m.in. opóźnienie Forspoken, nim faktycznie je zapowiedziano.

Czekamy oczywiście na oficjalne doniesienia, a jak tylko się pojawią będziemy Was oczywiście informować. Jest spora szansa, że coś nowego zostanie zapowiedziane w trakcie Summer Game Fest, które rozpoczyna się 9 czerwca. Trzymajcie kciuki!

Red Dead Redemption II dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję i wymagania wersji dla blaszaków. Pamiętajcie też o naszym kompleksowym poradniku.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:33, 17.05.2022
Mam nadzieję że to patch będzie bo z chęcią bym wrócił do tej gry na pleju 5 Uśmiech .
1 kudosLoczek3545   @   09:41, 17.05.2022
Choć mam wiele do zarzucenia tej gierce, to pod względem detali graficznych nie ma sobie równych. Na PS5 z chęcią ogram ponownie, a kto wie, może bardziej się wkręcę w ten Dziki Zachód Szczęśliwy .
0 kudosluki505   @   17:03, 19.05.2022
Cytat: Loczek3545
Choć mam wiele do zarzucenia tej gierce, to pod względem detali graficznych nie ma sobie równych. Na PS5 z chęcią ogram ponownie, a kto wie, może bardziej się wkręcę w ten Dziki Zachód Szczęśliwy .

Warto bo gra jest mega sztosem.