Silent Hill 2 Remake: zmieniono wizerunek głównego bohatera

Deweloperzy ze studia Bloober Team postanowili zmienić wygląd głównego bohatera Silent Hill 2 Remake.

@ 22.04.2024, 15:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5

Silent Hill 2 Remake: zmieniono wizerunek głównego bohatera

Bloober Team nadal pracuje nad grą Silent Hill 2 Remake, szlifując poszczególne jej elementy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy postanowili zmienić także wygląd głównego bohatera.

Według obserwatorów, James Sunderland, będący protagonistą dwójki, przeszedł metamorfozę, dzięki czemu wydaje się młodszy i mniej zatroskany. Zmiana jest subtelna, a zauważono ją, gdy wydawca zaktualizował informacje o nadchodzącym projekcie na plaformie Steam. Niejaki Trem45 na portalu Reddit przygotował porównanie trzech dotychczasowych wersji postaci.

Poniżej możecie rzucić okiem na to, jak zmieniała się postać Jamesa na przestrzeni lat. Pierwszy screen to najnowsza jego wersja. Drugi to James z 2022 roku, pokazany w trakcie pierwszej prezentacji remake'u Silent Hill 2. Trzeci to natomiast najstarszy model postaci, przygotowany dla wydanego w 2001 roku pierwowzoru.

Jak oceniacie zmianę w Silent Hill 2 Remake? Czy Bloober Team dobrze poradziło sobie z wizerunkiem bohatera? Jeśli chodzi o premierę remake'u, na razie niestety konkretnego terminu nie znamy, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Gra dostępna będzie na PC oraz konsoli PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:27, 22.04.2024
Tak. 3027 włos po prawej stronie głowy licząc od przodu wyraźnie krótszy w tej najnowszej wersji bohatera. A poważniej to zapewne screeny wyrwane z kontekstu stąd zapewne środkowy James wygląda jakby się miał rozpłakać.
0 kudospetrucci109   @   17:54, 22.04.2024
Ten zmęczony życiem w środku wyglądał najlepiej 😉