Star Citizen - nowy film pokazuje zmodyfikowaną technologię renderingu

W sieci pojawiły się dwa nowe materiały filmowe promujące Star Citizen. Skupiają się one na ostatnio wprowadzonych zmianach oraz nowościach.

@ 24.02.2022, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Star Citizen - nowy film pokazuje zmodyfikowaną technologię renderingu

Star Citizen to jedna z najdłużej opracowywanych gier w historii. Odpowiedzialne za nią studio Cloud Imperium Games opublikowało właśnie w sieci kolejne dwa materiały filmowe, promujące przedsięwzięcie. Jedno wideo pokazuje nam zmodyfikowaną technologię renderingu, a na drugiej widzimy poprawione algorytmy sztucznej inteligencji.

Daty premiery Star Citizen nadal oczywiście nie znamy, ale to nie oznacza, że nie jest ono rozwijane. Prace cały czas postępują, a dowodem tego mają być nowe zwiastuny. Oba są komentowane przez twórców, aby było wiadomo co dokładnie widzimy na ekranie.

Pierwszy film, jak wspomniałem, pokazuje zmiany i poprawki, jakie deweloperzy wprowadzili do technologii renderowania postaci. Zmiany widać w uczesaniu, skórze, oczach oraz wielu innych elementach. Postaci niezależne będą ponadto kontrolowane przez usprawnione algorytmy sztucznej inteligencji, które pozwolą im nawigować po świecie.

Drugie wideo skupia się na procesie powstawania gry - bardziej ogólnie. Twórcy pokazują nam za jego sprawą m.in. rozmaite nowe elementy wyposażenia, jakie znajdziemy podczas zabawy. Ogólnie materiał jest dość ciekawy, choć nie pokazuje finalnie zbyt wiele.

Star Citizen dostępne jest obecnie za damo do 25 lutego - zorganizowano specjalne wydarzenie. Jeśli macie ochotę, sprawdźcie grę w tym czasie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?