W marcu odbędzie się kolejne PlayStation Showcase?

W jego trakcie mamy zobaczyć sporo interesujących materiałów, choć na razie szczegółów brakuje.

@ 24.02.2022, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

W marcu odbędzie się kolejne PlayStation Showcase?

Sony ma bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o bieżący rok. Niedawno pisaliśmy o tym, że zaprezentowano wygląd PlayStation VR2, a dziś mamy plotki na temat kolejnego wydarzenia z cyklu PlayStation Showcase. Jeśli im wierzyć, będzie ono miało miejsce w marcu.

Za doniesienia odpowiada współzałożyciel XboxEra, Nick Baker. Opublikował on na Twitterze notkę, z której wynika, że w marcu zaplanowano kolejną imprezę z cyklu PlayStation Showcase - co ważne, ma być ona "dobra", a zatem spodziewamy się solidnych prezentacji, a być może nawet zapowiedzi do tej pory nieujawnionych projektów.

Na co czekamy? Nie sposób powiedzieć, ale warto wspomnieć, że w najbliższych miesiącach na PlayStation powinno trafić God of War Ragnarok oraz Final Fantasy 16. Prócz tego mówi się również o remake'u The Last of Us - jego ujawnienie także byłoby ważną informacją.

Jak tylko pojawią się nowe szczegóły, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?