Squadron 42 - wyciekł materiał zawierający ujęcia z rozgrywki

W sieci pojawił się prawie 10-minutowy film, pokazujący ujęcia z rozgrywki Squadron 42, trybu fabularnego Star Citizen.

@ 11.10.2022, 13:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Squadron 42 - wyciekł materiał zawierający ujęcia z rozgrywki

Cloud Imperium wciąż nie opublikowało obiecanej dawno temu kampanii fabularnej Star Citizen. Projekt zwany Squadron 42 miał trafić w ręce graczy w mijającym roku, ale można spokojnie założyć, że do tego raczej nie dojdzie.

Mimo że Squadron 42 to raczej melodia przyszłości w sieci pojawił się materiał filmowy, w którym zawarto sporo ujęć z tegoż przedsięwzięcia. Scenki są oczywiście wyjęte z kontekstu i nie pokazują żadnej konkretnej misji, ale dają jakikolwiek pogląd na to, czego możemy się spodziewać.

Wideo, które wyciekło zmontowane zostało z wersji Squadron 42 przeznaczonej na wewnętrzne testy. Jak wspomniałem, nie jest to czysty gameplay, ale swoisty montaż, na którym widać różne postaci, lokacje oraz mechaniki rozgrywki. Warto natomiast zwrócić uwagę na to, iż mówimy o filmie przygotowanym na silniku graficznym Star Citizen.

Kidy zobaczymy finalną wersję Star Citizen? W tym momencie nie sposób określić. Z początkiem bieżącego roku deweloperzy twierdzili, że na dopracowanie wszystkiego potrzebują jeszcze od roku do dwóch lat, a więcej konkretów mamy dostać bliżej premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?