Assassin's Creed: Origins otrzyma aktualizację dla konsol obecnej generacji

Ubisoft przygotowuje specjalną aktualizację dla Assassin's Creed: Origins, dzięki której wykorzysta ono dodatkową moc obliczeniową nowych platform.

@ 21.12.2021, 20:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Origins otrzyma aktualizację dla konsol obecnej generacji

Assassin's Creed: Origins zadebiutowało w 2017 roku, ale wszystko wskazuje na to, że nadal wielu graczy bawi się w świecie wykreowanym przez Ubisoft. Wydawca zapowiedział specjalną aktualizację, dzięki której na konsolach obecnej generacji będziemy bawić się z wyższą płynnością.

Francuzi niedawno opublikowali patch przeznaczony dla Assassin's Creed: Odyssey, który podniósł płynność gry do 60 FPS na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. W podobny sposób wkrótce może być potraktowane Assassin's Creed: Origins - twórcy "przyglądają się" takiej możliwości.

Na razie niestety nie mamy żadnych konkretów, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić. Póki co pamiętajcie, że Assassin's Creed: Origins dostępne jest na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję, a grając korzystajcie z naszego kompleksowego poradnika.

Na koniec przypomnę jeszcze, że najnowsza odsłona popularnego cyklu to Assassin's Creed: Valhalla. Ubisoft zapowiedział niedawno, że 10 marca gra dostanie spore rozszerzenie zatytułowane Świt Ragnaroku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:53, 23.12.2021
Fajnie kto nie ograł to ogra w lepszej rozdzielczości i "magicznych" 60 klatkach bez których niektórzy normalnie żyć nie mogą.