Assassin's Creed: Origins w przyszłym tygodniu otrzyma aktualizację next-genową

Ubisoft zdecydował się przygotować specjalną aktualizację Assassin's Creed: Origins. Dzięki niej gra będzie śmigać lepiej na konsolach obecnej generacji.

@ 20.05.2022, 12:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Origins w przyszłym tygodniu otrzyma aktualizację next-genową

Assassin’s Creed: Origins zadebiutowało w 2017 roku, ale mimo to Ubisoft nadal swoje dzieło wspiera. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w przyszłym tygodniu otrzymamy prawdopodobnie kolejną ważną aktualizację - szczególnie jeśli chcielibyście w Origins zagrać na konsolach obecnej generacji.

W sierpniu 2021 roku Ubisoft opublikował aktualizację dla Assassin’s Creed: Odyssey, dzięki której właściciele PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S cieszyć mogli się wyższą płynnością oraz nieco lepszą jakością oprawy wizualnej. W podobny sposób w przyszłym tygodniu może zostać potraktowane Assassin’s Creed: Origins.

Doniesienia na temat gry - póki co niepotwierdzone - docierają do nas za sprawą PlayStation Network. Na tymże kanale na Twitterze pojawił się krótki wpis, w którym czytamy, że Assassin’s Creed: Origins otrzyma w przyszłym tygodniu patch 1.60, a za jego pomocą Ubisoft zaktualizuje grę i usprawni jej działanie na nowym sprzęcie. Dzięki temu na PS5 oraz Xboksie Series X zagramy nawet w 60 klatkach na sekundę.

Assassin’s Creed: Origins dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania gry. Podczas zabawy pamiętajcie natomiast o naszym kompleksowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?