Assassin's Creed: Origins - wiemy kiedy zadebiutuje next-genowy patch

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy nadal bawią się w Assassin's Creed: Origins, tyle że na konsolach obecnej generacji.

@ 01.06.2022, 14:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Origins - wiemy kiedy zadebiutuje next-genowy patch

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Assassin's Creed: Origins otrzyma aktualizację, dzięki której działać będzie sprawniej na konsolach obecnej generacji. Za sprawą informacji opublikowanej na Twitterze dowiedzieliśmy się, że next-genowa aktualizacja gry będzie dostępna dokładnie jutro, czyli 2 czerwca.

Dzięki patchowi Assassin's Creed: Origins na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S będzie działać z większą płynnością, czyli z 60 klatkami na sekundę. Twórcy nie zmieniali prawdopodobnie niczego innego, a zatem nie spodziewajcie się wyższej rozdzielczości, lepszych tekstur czy bardziej dopieszczonych modeli postaci.

Assassin's Creed: Origins zadebiutowało pierwotnie w październiku 2017 roku na PC, PS4 oraz Xboksie One. Akcja projektu przenosi nas do Egiptu, a jego głównym bohaterem jest Bayek, czyli Madjay, którego zadaniem jest obrona ludzi. Podczas zabawy tym właśnie się zajmujemy, a przy okazji staramy się poznać tajemnice sekretnej grupy odpowiedzialnej za śmierć naszego syna.

Jeśli jeszcze nie graliście w Assassin's Creed: Origins, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom. Jeśli gracie, pamiętajcie natomiast o naszym w pełni darmowym i niebywale rozbudowanym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?