W Riders Republic wystartował pierwszy sezon rozgrywek - Winter Bash

Ubisoft po blisko dwóch miesiącach od premiery Riders Republic wreszcie uruchomił pierwszy sezon rozgrywek: Winter Bash. Wydarzenie potrwa jakiś czas; oferuje wyłącznie kosmetyczne dodatki dla naszego alter-ego, a także kilka dodatków w samej rozgrywce (nowe pojazdy i wyścigi).

@ 18.12.2021, 10:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W Riders Republic wystartował pierwszy sezon rozgrywek - Winter Bash

Riders Republic, ostatnia z tegorocznych gier Ubisoftu, po blisko dwóch miesiącach od premiery doczekała się startu sezonowych wyzwań i nagród - Winter Bash. Aktualizacja poza tym oferuje dodatkowego do odblokowania sponsora oraz kolejne wydarzenie spod szyldu X-Games!

Pierwszy sezon, skupiający się na zimowych sportach, w końcu został odpalony; musiało minąć sporo czasu, zanim Ubisoft się za to zabrał. Do tej pory gra była wypełniona zawartością, jednak moduł wieloosobowy ograniczał się wyłącznie do rywalizowania w dwóch dostępnych formatach bez zbędnych nagród. Teraz się to zmieniło.

Nagrody w trakcie trwania Winter Bash to wyłącznie kosmetyczne elementy wyposażenia naszego zwariowanego i żądnego przygód alter-ego - zdobywamy je w zamian za zebrane w czasie trwania sezonu pierwszego gwiazdki (tutejsza formuła punktów doświadczenia). Udostępniony został też nowy pojazd z kategorii funky - rower Jumbo. Poza tym od 14 do 19 stycznia odbywać się będzie wydarzenie na żywo (Mass Race Event) sygnowane marką X-Games!

Riders Republic dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PlayStation 4 - przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją gry oraz sprawdzeniem wymagań sprzętowych PC!


Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?