Riders Republic - gameplaye z wersji beta

Do sieci zaczęły trafiać przedpremierowe gameplaye z Riders Republic - nowej sportowej zręcznościówki od Ubisoftu - pochodzące z odbywających się właśnie zamkniętych testów beta.

@ 24.08.2021, 10:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Riders Republic - gameplaye z wersji beta

Od wczoraj (23 sierpnia) dostępna jest zamknięta beta gry Riders Republic od firmy Ubisoft - nieoficjalnego następcy Steep. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchomiono beta-testy z powodu przesunięcia terminu wydania pełnej wersji gry. Zamiast września, tytuł od francuskiej korporacji zadebiutuje pod koniec października. Mimo NDA, YouTube i tak zalała fala gameplayów pochodzących z przedpremierowej wersji najnowszej zręcznościówki poświęconej sportom ekstremalnym.

Przed dwoma tygodniami ogłoszono, że od 23 do 25 sierpnia dostępne będą zamknięte beta-testy Riders Republic - najnowszej gry sportowo-zręcznościowej od Ubisoftu. Nietrudno było o klucz, ponieważ firma sama wrzucała co jakiś czas na swoje media społecznościowe garść kodów aktywujących dostęp do tej przedpremierowej wersji. Stąd też na platformie YouTube (ale i Vimeo) zaczęły pojawiać się gameplaye z gry.

Dwa z nich, które są jeszcze dostępne (a niebawem mogą zniknąć!) zamieszczamy poniżej. Premiera pełnej wersji została zaplanowana na 28 października - produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?