Beta testy Riders Republic otwarte dla wszystkich

Ubisoft zdecydował się pozwolić wszystkim graczom sprawdzić Riders Republic - nową grę sportową, mającą zadebiutować w okresie jesiennym bieżącego roku. Jeśli nie byliście pewni co do zakupu, koniecznie zainteresujcie się próbką.

@ 26.08.2021, 20:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Beta testy Riders Republic otwarte dla wszystkich

Riders Republic to całkiem ciekawie zapowiadająca się gra sportowa, w której możemy m.in. pośmigać w siedzeniu crossa. Tytuł do niedawna dostępny był w ramach zamkniętych beta testów dla niewielkiej grupy graczy, ale Ubisoft zdecydował się testy otworzyć dla wszystkich zainteresowanych.

Otwarta beta Riders Republic dostępna jest na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chcecie sprawdzić grę, musicie to zrobić do najbliższej soboty. Później niestety nie będzie to możliwe i będziecie musieli poczekać na premierę finalnego produktu.

W buildzie udostępnionym do testów sprawdzić można trzy kariery, a ponadto tryb rozgrywek wieloosobowych. Online to rozmaite wydarzenia, w których udział bierze nawet 50 graczy z całego świata. Pojawiają się oni losowo w świecie gry każdej godziny, a później rywalizują.

Premierę Riders Republic zaplanowano na 28 października, a grać będziemy wówczas na praktycznie wszystkich liczących się obecnie platformach. Więcej informacji na temat gry znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?