Twórcy Riders Republic pokazują nam słynne parki świata

Każdy z tychże parków został przeniesiony do wirtualnego świata Riders Republic, dzięki czemu poruszamy się po prawdziwych, a nie fikcyjnych, miejscach.

@ 13.10.2021, 11:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Riders Republic pokazują nam słynne parki świata

Riders Republic to gra, w której wykorzystujemy świat do tego, aby wykręcać rozmaite niebezpieczne sztuczki. Deweloperzy z Ubisoftu nie chcieli iść w fikcyjne lokacje i zamiast tego przenieśli do wirtualnego świata prawdziwe miejsca, w tym rozmaite parki.

Podczas zabawy w Riders Republic śmigać będziemy między innymi w takich parkach narodowych, jak Bryce Canyon, Grand Teton, Sekwoja oraz Dolina Yosemite. Każdy został odtworzony z dbałością o szczegóły, a w efekcie każdorazowo będziemy mieć do czynienia z wyjątkowym doznaniem. Nie ma jednak sensu, abym opowiadał o tym, co przygotowali deweloperzy, skoro możecie spojrzeć na poniższe zwiastuny.

Pierwsze wideo to prezentacja wirtualnego świata Riders Republic. Na drugim widzimy natomiast projektanta gry, Yanna Fieuxa, rozmawiającego o procesie opracowywania trzech parków. Mówi on między innymi o tym, jakie wyzwania czekały na twórców oraz co sprawiło im najwięcej trudności.

Premiera Riders Republic zaplanowana została na 28 października, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 oraz PS5.


Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?