W przyszłym tygodniu zobaczymy nową rozgrywkę z Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human coraz bliżej. Twórcy postanowili w związku z tym przygotować nowy gameplay. Zadebiutuje on w przyszłym tygodniu, a potrwa mniej więcej 15 minut.

@ 25.11.2021, 20:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W przyszłym tygodniu zobaczymy nową rozgrywkę z Dying Light 2: Stay Human

Polskie studio Techland ogłosiło, że w przyszłym tygodniu zaprezentuje piętnaście minut rozgrywki z nadchodzącego Dying Light 2: Stay Human.

Obiecano nam piętnaście minut nowych ujęć z przedsięwzięcia. Znajdą się tam szczegółowe informacje na temat zadań, walki oraz broni i stworzeń, z którymi zmierzy się Aiden w pełnej grze. Poprzednie filmy zawierały spojrzenie na miasto Villedor i walkę - wszystkie znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.

Poniżej możecie obejrzeć zaproszenie - w formie wideo - na piąty odcinek Dying 2 Know. Transmisja rozpocznie się 2 grudnia o 20:00 czasu brytyjskiego na kanale Twitch firmy Techland.

Dying Light 2: Stay Human zadebiutuje na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PS4 i PC w dniu 4 lutego 2022 roku. Na Nintendo Switch pojawi się także wersja w chmurze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?