Far Cry 6: zobacz zakulisowy film dotyczący gry Ubisoftu

Far Cry 6 otrzymało zakulisowy materiał, opowiadający nieco więcej o grze. Deweloperzy postanowili nam zdradzić co nieco na temat procesu powstawania projektu.

@ 25.11.2021, 20:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6: zobacz zakulisowy film dotyczący gry Ubisoftu

Ubisoft opublikował zakulisowy film dokumentalny na temat tworzenia Far Cry 6. Trzydziestoośmiominutowe wideo zatytułowane Revolución: A Far Cry Story zabiera fanów na wycieczkę po Ubisoft Toronto. Zawiera ono wywiady i historie niektórych kluczowych osób stojących za grą, w tym reżysera Navida Khavariego.

Dokument to wgląd w proces tworzenia gry, a także osobiste historie jej twórców. Mam również szansę spojrzeć na pracę aktora Giancarlo Esposito, któremu powierzono rolę antagonisty, Antona Castillo. Dokument opisuje nawet, jak zespół poradził sobie z globalną pandemią COVID-19, która spowodowała duże problemy w procesie produkcji.

"To było ekscytujące wypuścić ogromną grę dla milionów ludzi na całym świecie, ale kiedy zaczynaliśmy tworzenie, nie mieliśmy pojęcia, że będziemy ją tworzyć podczas pandemii i to wszystko zmieniło. Przeszliśmy drogę od normalnej pracy studia w Toronto do znajdowania rozwiązań kryzysowych, z którymi nigdy nie myśleliśmy, że się spotkamy, szczególnie w zaciszu naszych domów" - komentują twórcy.

Film dokumentalny o Far Cry 6 zobaczycie poniżej. Gra wyszła na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC w październiku. Przed ewentualnym zakupem zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej komputerom.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?