Tiny Tina's Wonderlands - nowy zwiastun prezentuje klasę, czekajcie na to... Brr-Zerker

W sieci pojawił się nowy zwiastun Tiny Tina's Wonderlands. Przepełniony humorem i choćby dla niego warto jest spojrzeć. Wideo prezentuje dwie klasy postaci oraz lokacje, które zwiedzimy.

@ 22.10.2021, 09:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina's Wonderlands - nowy zwiastun prezentuje klasę, czekajcie na to... Brr-Zerker

Tiny Tina’s Wonderlands to spin-off serii Borderlands. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku, a z każdym zwiastunem projekt zapowiada się coraz ciekawiej. Nowe wideo, które zobaczycie poniżej, prezentuje nam dwie klasy dostępne w grze: Stabbomancer oraz Brr-Zerker.

Film pochodzi oczywiście od deweloperów. Bez większego zaskoczenia, pełen jest on typowego dla serii Borderlands humoru. W trakcie seansu poznacie garść detali na temat dwóch klas postaci, którymi będziemy walczyć podczas zabawy. Jako że Tiny Tina’s Wonderlands czerpie inspiracje z gatunku fantasy, klasy nawiązują do zasad Dungeons and Dragons.

Pierwszy archetyp to Stabbomancer. Mówimy to o łotrzyku, potrafiącym rzucać obracającym się w powietrzu, podwójnym ostrzem. Potrafi on się również sprawnie skradać i eliminować wrogów z ukrycia. Druga klasa to Brr-Zerker. W jej przypadku mówimy o sile, determinacji oraz agresji. To typowy tank, mogący przyjąć na siebie sporo obrażeń, chroniąc w ten sposób sojuszników.

Twórcy Tiny Tina’s Wonderlands na poniższym zwiastunie nie tylko pokazali nowe klasy, ale także przedstawili część lokacji, po których będziemy się poruszać. Jest Brighthoof, czyli stolica Wonderlands, a także zamek Sparklewithers, który jest domem dla królowej Butt Stallion. Koniecznie odpalcie poniższy odtwarzacz, aby dowiedzieć się więcej.

Premiera Tiny Tina’s Wonderlands zaplanowana została na 25 marca 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?