Tiny Tina's Wonderlands już niebawem zadebiutuje na Steam

Wreszcie poznaliśmy datę premiery Tiny Tina's Wonderlands na platformie Valve. Co ważne, nie będziecie musieli długo czekać!

@ 22.06.2022, 12:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Tiny Tina's Wonderlands już niebawem zadebiutuje na Steam

Tiny Tina's Wonderlands to jedna z ciekawszych gier akcji ostatnich miesięcy. Zadebiutowała ona pod koniec marca bieżącego roku na komputerach osobistych (tylko w sklepie Epic Games) oraz konsolach, a już jutro wszyscy zainteresowani będą mogli ją nabyć za pomocą sklepu Steam.

Tiny Tina's Wonderlands na Steam dostępne będzie w dwóch wersjach: standardowej oraz Chaotic Great. Pierwszą nabędziecie za 60 dolarów, czyli jakieś 270 zł, a na drugą będziecie musieli wyłożyć 80 zielonych, a zatem mniej więcej 350 zł. Jeśli zdecydujecie się na zamówienie do 7 lipca, dostaniecie też za darmo Golden Hero Armor Pack.

Premiera Tiny Tina's Wonderlands na platformie Valve zbiega się z debiutem kolejnego płatnego DLC dla gry, czyli Molten Mirrors. Gracz wyrusza w nim do twierdzy wysoko w górach, w której musi się zmierzyć z kolesiem zwanym Fyodor the Soul Warden. Zadanie nie będzie łatwe, albowiem po drodze napotkamy wiele wyzwań.

Gearbox przy okazji potwierdziło, że czwarte i ostatnie DLC dla Tiny Tina's Wonderlands, zwane Mirror of Mystery, zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Dzięki niemu dostaniemy nową klasę Blightcaller. Będzie to szaman elementalista, mogący zadawać obrażenia od żywiołów oraz trucizny. Więcej informacji dostaniemy niebawem.

Tiny Tina’s Wonderlands dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania.


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:07, 22.06.2022
No Tina rządzi ale z tymi dolcami to ja poczekam i Tina na mnie poczeka.