Tiny Tina's Wonderlands debiutuje na Steam

Ostatnie dzieło Gearbox Software nie jest już ekskluzywnie dostępne w sklepie Epic Games. Możecie je już nabyć także w sklepie należącym do Valve.

@ 24.06.2022, 19:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Tiny Tina's Wonderlands debiutuje na Steam

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Tiny Tina's Wonderlands dostępne jest już na Steam. Żeby było ciekawiej, ostatnie dzieło studia Gearbox Software dostaniecie na platformie Valve z 20-procentową zniżką, więc zdecydowanie warto zainteresować się zakupem.

Premiera Tiny Tina's Wonderlands na Steam zbiegła się z debiutem dodatku Molten Mirrors. Twórcy przygotowali oczywiście zwiastun uświetniający wydarzenie. Bez większego zaskoczenia, jest on upakowany akcją, humorem, wybuchami oraz feerią barw.

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu Borderlands. Mamy więc do czynienia ze strzelanką posiadającą elementy RPG, w której tytułowa Tina jest swoistym Game Masterem. Prowadzi ona sesję RPG, a gracz, po stworzeniu własnej postaci, w niej uczestniczy i stara się wychodzić cało ze wszystkich opresji. Celem jest uratowanie krainy przed okrutnym i nieprzewidywalnym Dragon Lordem.

Przed zakupem zerknijcie na zwiastun oraz wymagania sprzętowe Tiny Tina's Wonderlands. Po zakupie bawcie się dobrze!


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   06:33, 25.06.2022
Biorąc pod uwagę że Borderlands 2 i 3 były na Epicu za Free to warto trzymać się tego Epica a może przez ten czas jakieś spolszczenie ktoś wysmaży.