Tiny Tina's Wonderlands otrzyma jutro pierwsze DLC

Dodatek zatytułowano Coiled Captors. Wprowadzi on do Tiny Tina's Wonderlands sporo nowej zawartości, jeśli nadal nie macie dość.

@ 20.04.2022, 10:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina's Wonderlands otrzyma jutro pierwsze DLC

Tiny Tina's Wonderlands zadebiutowało niespełna miesiąc temu. Deweloperzy nie odpoczywają jednak i ciężko pracują nad nową zawartością. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, pierwsze DLC dla gry, zatytułowane Coiled Captors, dostęne będzie już jutro!

Jeśli chodzi o planowane wsparcie dla Tiny Tina's Wonderlands, studio Gearbox ujawniło, że w ramach przepustki sezonowej dostaniemy w sumie cztery dodatki. Pierwszy z nich będzie dostępny od jutra, a jeśli zamierzacie zagrać, koniecznie spójrzcie poniżej - na zwiastun premierowy.

Coiled Captors bo tak zatytułowano nadchodzące DLC, wprowadzi do gry nowy loot, nowe przedmioty kosmetyczne, nowego bossa, a także wiele innej niedostępnej do tej pory zawartości. Wszystko to powinno wydłużyć Wasz czas obcowania z Tiny Tina's Wonderlands o co najmniej kilka dodatkowych godzin.

Pamiętajcie, że Tiny Tina's Wonderlands dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?