Halo Infinite dostanie ray tracing po premierze

Ray tracing pojawi się w Halo Infinite nieco po premierze gry. Na razie nie wiadomo natomiast kiedy dokładnie to nastąpi.

@ 22.10.2021, 09:35
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite dostanie ray tracing po premierze

W ramach zapowiedzi Microsoftu na temat edycji Halo Infinite na komputery PC, firma ujawniła również, że współpracuje z AMD nad wprowadzeniem ray tracingu po premierze.

„Ray tracing jest jednym z naszych głównych priorytetów w zakresie rozwoju po premierze i nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej” — napisał w poście na blogu programista 343 Industries. Ray tracing to zaawansowany system renderowania, który jest w stanie zapewnić niesamowicie wyglądające oświetlenie i cienie. Jest używany w trybie Forzavista gry Forza Horizon 5, aby zaoferować oszałamiające efekty wizualne. Warto nadmienić, iż Gears 5 również obsługuje tę technologię, podobnie jak Call of Duty: Black Ops Cold War.

343 Industries dodało , że ściśle współpracuje z AMD, aby pomóc w dostarczaniu ray tracingu dla Halo Infinite możliwie jak najszybciej. W poście na blogu nie wspomniano, czy będzie on dostępny zarówno w wersji na komputery, jak i konsole Xbox.

Premiera superprodukcji Microsoftu odbędzie się już 8 grudnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:44, 22.10.2021
Teraz mam dylemat czy zagrac w halo infinite juz na premiere czy moze poczekac na rt ?

Jestem ciekaw jaka bedzie jego jakosc - czy wniesie istotne i zauwazalne zmiany czy efekt bedzie moze raczej kosmetyczny jak w far cry 6 na PC ...