Lords of the Fallen oraz Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawią się w Game Passie

CI Games nie ujawniło dat premier obu gier w usłudze, ale powinniśmy je poznać niebawem.

@ 07.05.2024, 11:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Lords of the Fallen oraz Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawią się w Game Passie

CI Games i Microsoft doszły do porozumienia, dzięki któremu Lords of the Fallen oraz Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dostępne będą w usłudze Game Pass na konsolach Xbox i komputerach osobistych. Dokładnych dat udostępnienia projektów nie ujawniono, ale Lords of the Fallen prawdopodobnie dostaniemy pod koniec maja.

Lords of the Fallen, czyli pierwsza z wymienionych gier, to reboot gry akcji z gatunku soulslike, przygotowany przez studio Hexworks. Sprzedał się on w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy, a od premiery otrzymał sporo aktualizacji. Ostatnia dodała do gry specjalne modyfikatory zmieniające przebieg rozgrywki.

Jeśli chodzi o drugi tytuł, Sniper Ghost Warrior Contracts 2, jego premiera miała miejsce w 2021 roku. To ostatnia odsłona popularnej serii shooterów pierwszoosobowych, w której wcielamy się w strzelca wyborowego i realizujemy rozmaite, często bardzo niebezpieczne misje.

Więcej informacji na temat obu tytułów będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:46, 07.05.2024
To może Mortyr też będzie? Huraaa, biorę Game Passa. Szczęśliwy