Tiny Tina's Wonderlands (PC) - okladka

Tiny Tina's Wonderlands (PC)

Premiera:
25 marca 2022
Premiera PL:
25 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Tiny Tina's Wonderlands (PC)
Materdea @ 17:34 13.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. Tym razem studio Gearbox Software, które zajmuje się tym projektem, zaproponowało graczom nieco niż do tej pory klimat.

W Tiny Tina's Wonderlands trafiamy do wariacji świata fantasy zmieszanego z dziwnym sznytem science fiction i typowym dla studia Gearbox Software absurdalnym humorem. Do naszej dyspozycji oddano zarówno broń palną jak i miecze oraz ostrza wszelkiego rodzaju, a także zaklęcia, które zastępują granaty.

Rozgrywka w Tiny Tina's Wonderlands utrzymana jest w konwencji looter-shootera, lecz z licznymi zmianami w samej formule FPS-a. Oprócz nowych rodzajów uzbrojenia bohater może wymieniać pancerze i zdobywać specjalne amulety dodające pasywnych zdolności.

Tiny Tina's Wonderlands oferuje tryby single oraz multiplayer - ten drugi pozwala bawić się w ramach kooperacji.

Wymagania: Twórcy gry Tiny Tina's Wonderlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Tiny Tina's Wonderlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?