Saints Row - zobaczcie aktywności kryminalne, w jakie będziemy mogli się zaangażować

W Saints Row budować będziemy przestępcze imperium. Deweloperzy postanowili pokazać część dostępnych możliwości na poniższym zwiastunie.

@ 21.10.2021, 20:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - zobaczcie aktywności kryminalne, w jakie będziemy mogli się zaangażować

W ostatnim czasie dość regularnie piszemy na temat Saints Row - rebootu popularnego cyklu, który zadebiutuje z początkiem przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jako że deweloperzy opublikowali w sieci nowy zwiastun, gra ponownie gości na naszych łamach.

Nowe wideo znajdziecie poniżej. Prezentuje ono nasze możliwości, jako kryminalisty. W Saints Row będą one odgrywać istotną rolę. Wcielamy się tu bowiem w członka gangu - Świętych - a jako że nie możemy walczyć z innymi frakcjami na własną rękę, staramy się gromadzić sojuszników i zbudować własne imperium. Celem ostatecznym jest przejęcie kontroli nad miastem Santo Ileso.

Aktywności Kryminalne - nowa mechanika rozgrywki - stawia przed graczem bardzo poważne zadanie. Musimy bowiem zastanawiać się w jakie branże wejść i w jakich kierunkach się rozwijać, aby osiągnąć sukces. Każdy biznes to unikatowe misje, nagrody i postaci. Dla przykładu, firma zajmująca się utylizacją śmieci będzie np. nielegalnie usuwać toksyczne albo medyczne odpadki. Za każdą zrealizowaną usługę zgarniemy oczywiście pieniądze.

Premiera Saints Row zaplanowana została na 25 lutego 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Nowy zwiastun znajdziecie poniżej.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?