Nowa gra Star Wars od Quantic Dream powstaje podobno od 18 miesięcy; będzie nastawiona na akcję

Nowy projekt Quantic Dream ma się w dość znacznym stopniu różnić od tego, do czego przyzwyczaili nas deweloperzy. Oczywiście oficjalnych informacji na razie nie mamy.

@ 21.09.2021, 19:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowa gra Star Wars od Quantic Dream powstaje podobno od 18 miesięcy; będzie nastawiona na akcję

Pisaliśmy z rana o tym, że Quantic Dream, specjaliści od przygodówek, pracuje prawdopodobnie nad kolejną produkcją  z serii Gwiezdnych Wojen. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie, jeśli istnieje, będzie się dość znacząco różnić od innych gier studia.

Quantic Dream zasłynęło głównie za sprawą Heavy Rain oraz Detroit: Become Human. W obu przypadkach mamy do czynienia z tzw. samograjem, czyli przygodówką nastawioną na narrację, w której nie ma elementów zręcznościowych, tudzież typowych dla gier akcji. Jeśli wierzyć nowym doniesieniom, nadchodzące dzieło studia, gra w uniwersum Star Wars, będzie odmienna od tego, do czego przywykliśmy.

Nowy projekt Quantic Dream powstaje podobno od około 18 miesięcy. Redakcja Kotaku twierdzi, że gra będzie kładła większy nacisk na elementy charakterystyczne dla gier akcji. Nie będzie to nic przypominającego Heavy Rain, ani Detroit: Become Human. Co ciekawe, plotka głosi, że nowa gra Star Wars będzie się toczyć w otwartym świecie, a ponadto zaoferuje jakiś tryb rozgrywek wieloosobowych.

Kotaku uważa, że za grę odpowiada oddział Quantic Dream w Montrealu, który został otwarty na początku bieżącego roku. Jako że nie mamy do czynienia z informacją oficjalną, pamiętajcie, aby przyjmować ją z pewną dozą sceptycyzmu. Jak tylko pojawią się jakieś konkrety, nie omieszkamy ich Wam oczywiście przekazać. Póki co musicie uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?