Amazon daje zielone światło drugiemu sezonowi serialu Fallout

Amazon jest zadowolony z serialu Fallout i daje zielone światło twórcom drugiego sezonu.

@ 19.04.2024, 10:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Amazon daje zielone światło drugiemu sezonowi serialu Fallout

W ostatnich dniach Fallout przeżywa gorący okres. Wszyscy są marką zainteresowani, głównie za sprawą serialu przygotowanego przez Amazon, a dostępnego na platformie Prime Video. Teraz wiemy, że będzie jego kontynuacja.

"Fallout powróci z drugim sezonem" - napisał Amazon w swoim poście na portalu X. Doniesienia o drugim sezonie pojawiły się po raz pierwszy w zeszłym tygodniu, na krótko przed premierą pierwszego i zawierały twierdzenia, że zdjęcia do niego zostaną przeniesione do Kalifornii, dzięki temu, że Amazon otrzyma 25 milionów dolarów w postaci ulg podatkowych.

To dobre wiadomości, serial rzeczywiście jest jednym z najciekawszych w grach wideo i rozszedł się nawet szerszym echem, niż The Last of Us. Pociągnął on ponadto za sobą falę zainteresowania grami, o czym pisaliśmy niedawno. Drugi sezon ma wielkie szanse na powtórzenie sukcesu pierwszego.

Jak oceniacie serial Fallout? Czy oglądaliście go już?


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?