Quantic Dream, twórcy Detroit: Become Human, pracują podobno nad grą w świecie Gwiezdnych Wojen

Star Wars doczekać się może kolejnej gry, tym razem przygodowej od twórców Detroit: Become Human oraz Heavy Rain.

@ 21.09.2021, 09:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Quantic Dream, twórcy Detroit: Become Human, pracują podobno nad grą w świecie Gwiezdnych Wojen

Krążą plotki, że twórcy Detroit: Become Human i Heavy Rain, studio Quantic Dream, mogą pracować nad grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Plotka pochodzi od francuskiego YouTubera, Gautoza, który twierdzi, że studio podpisało umowę z Disneyem po zakończeniu umowy na trzy gry z Sony. Z filmowym gigantem studio przygotuje projekt, którego akcja będzie się toczyć w świecie Star Wars. W tym momencie nie wiemy niestety w jakim okresie.

Jak zwykle plotki należy traktować z przymrużeniem oka, ale tezę później potwierdził Tom Henderson z DualShockers. Według niego rozmawiał z „osobą, która dostarczyła przytłaczające dowody z kontaktów w Quantic Dream”, twierdząc, że projekt jest rozwijany od około 18 miesięcy. Wpis, który Henderson zamieścił podczas badania tej plotki, najwyraźniej spodobał się również na oficjalnym koncie Quantic Dream na Twitterze.

Choć daleko do potwierdzenia, warto zauważyć, że Henderson był już źródłem kilku plotek. Należą do nich później potwierdzona historia z informacją na temat Battlefield 2042, które miało obsługiwać 128 graczy. Był również cytowany jako źródło niedawnej plotki, na temat tego, iż Grand Theft Auto VI będzie rozwijane przez kolejne kilka lat.

Oczywiście będziemy interesowali się tym tematem i jak tylko się czegoś dowiemy, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.


Sprawdź także:
Heavy Rain

Heavy Rain

Premiera: 24 lutego 2010
PS3, PS4, PC

Heavy Rain jest grą przygodową inspirowaną głównie poprzednim tytułem studia odpowiedzialnego za owy produkt - Fahrenheit. Do tego ostatniego właśnie gra jest najbardziej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:21, 22.09.2021
Z chęcią przyjmę taką grę. Detroit, Heavy Rain i Beyond były fajnymi grami.