Death Stranding z PS4 zaktualizujemy do Death Stranding Director's Cut na PS5 za nieduże pieniądze

Aktualizacja Death Stranding nie powinna mocno zdrenować naszych portfeli. Właśnie poznaliśmy koszt ulepszenia gry do wersji na PlayStation 5.

@ 21.09.2021, 19:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

Death Stranding z PS4 zaktualizujemy do Death Stranding Director's Cut na PS5 za nieduże pieniądze

Już w najbliższy piątek zadebiutuje Death Stranding Director's Cut, specjalna edycja gry stworzona z myślą o PlayStation 5. Jeśli posiadacie wydanie na PlayStation 4, to możecie dokonać płatnej aktualizacji do udoskonalonej i rozszerzonej edycji. Podano właśnie kwotę takiego upgarde'u.

W przypadku Wielkiej Brytanii (bo tylko tutaj znamy póki co cenę), jest to 5 funtów (niecałe 27 zł). Możemy więc przypuszczać, że w polskim PlayStation Store będzie to cena w okolicach 25-30 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że Death Stranding na PlayStation 4 kupimy obecnie w zafoliowanym wydaniu za kilkadziesiąt złotych, to nawet doliczając cenę aktualizacji do Death Stranding Director's Cut, nie wydamy zbyt wiele pieniędzy by zaznajomić się z wciąż najnowszym dziełem od Hideo Kojimy.

Zaktualizować można zarówno cyfrową, jak i fizyczną wersję Death Stranding z PlayStation 4.

Death Stranding Director's Cut zapewnia rozszerzoną przygodę, wprowadzając nowe misje, bronie czy pojazdy. Wykorzystano też możliwości PlayStation 5 - wprowadzono dźwięk 3D, haptyczne wibracje czy skrócono czasy ładowania. Grę będzie można ponadto włączyć w dwóch trybach - Performance (skalowane 4K i stałe 60 fps) oraz Fidelity (natywne 4K przy mniejszej ilości klatek).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?