Twórcy Alone in the Dark chwalą się wysokimi ocenami na nowych zwiastunie

Alone in the Dark wróciło i zdobyło mnóstwo wysokich ocen, o których przypominają twórcy w najnowszym zwiastunie.

@ 22.04.2024, 15:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Alone in the Dark chwalą się wysokimi ocenami na nowych zwiastunie

Nowy zwiastun Alone in the Dark przedstawia nam nie tylko ujęcia z samej gry, ale także podkreśla pozytywne reakcje recenzentów z całego świata, który najczęściej uznawali nowe dzieło studia Pieces Interactive za porządną przygodówkę w legendarnym uniwersum.

Gra spotkała się również ze stosunkowo pozytywnym przyjęciem ze strony graczy. Na przykład na platformie Steam zgromadziła ona w większości pozytywne recenzje, a 79 procent wszystkich not, jakie otrzymała w ciągu ostatniego miesiąca, to noty polecające zakup.

Alone in the Dark ukazało się w marcu i stawia graczy w rolach Emily Hartwood lub Edwarda Carnby'ego. Naszą recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem. Z kolei opis sylwetek postaci, możecie sprawdzić tutaj. Gra z pewnością jest ciekawym doświadczeniem. Thrillerem i przygodówką, a nie survival horrorem.

Jak Wy oceniacie Alone in the Dark? Czy powrót znanej marki sprzed lat Wam odpowiada?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   15:59, 22.04.2024
Nie wszystko wyszło idealnie, ale ogólnie jest dobrze. Jestem ciekaw czy będzie kiedyś AitD 2. Chętnie bym zagrał w kolejną taką przygodę.
1 kudosDirian   @   16:59, 22.04.2024
Demko mnie nawet zachęciło, niezły klimacik, choć krótkie aż do przesady. Czekam na jakieś większe obniżki. Szkoda, że wyskoczyli z taką wysoką ceną na premierę, bo jednak nie jest to raczej typowe AAA.