Electronic Arts zapowiedziało otwarte testy beta Battlefield 2042

Otwarte beta testy Battlefield 2042 zrealizowane zostaną w pierwszej połowie września. Grać będziemy na wszystkich platformach sprzętowych.

@ 23.07.2021, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Electronic Arts zapowiedziało otwarte testy beta Battlefield 2042

Premiera Battlefield 2042 zaplanowana została na październik bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie wówczas na praktycznie każdej liczącej się obecnie platformie, a osoby zainteresowane przedsięwzięciem będą w stanie sprawdzić je jeszcze przed premierą. Będzie to miało miejsce w ramach otwartych testów beta, które zaplanowano na dzień 6 września bieżącego roku (4 września w przypadku osób, które złożą zamówienia przedpremierowe).

Deweloperzy Battlefield 2042 chcą, by gracze mogli sprawdzić projekt przed jego zakupem, a przy okazji liczą na opinie na temat tego, jak działają poszczególne systemy. Otwarty test beta pozwoli twórcom również sprawdzić infrastrukturę sieciową, dzięki czemu będzie ona gotowa na zmasowany szturm graczy, do którego dojdzie najpewniej w dniu premiery oraz zaraz za nią.

Beta testy Battlefield 2042, jak wspomniałem, rozpoczną się 6 września (lub 4 września dla pre-orderów), a trwać będą do 11 września. Grę będzie można pobierać już od 3 września od godziny 10:00 czasu polskiego. Zabawę skończymy 11 września o godzinie 16:00 czasu polskiego. Wtedy bowiem serwery zostaną wyłączone, a dostęp do gry odcięty. Pozostanie już wówczas tylko wyczekiwanie na premierę finalnego produktu.

Data premiery Battlefield 2042 zaplanowana została na 22 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, koniecznie zerknijcie na jego wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:00, 23.07.2021
Beta to zawsze dobra okazja na przetestowanie trybu sieciowego. Jak będę miał w tym okresie czas to na pewno skorzystam. Ogólnie wolę gry singlowe, ale robiłem w przeszłości wyjątki np. dla Battlefielda i spędziłem trochę czasu w trybie multi w poszczególnych odsłonach.