Darmowe Apple TV+ na 6 miesięcy dla posiadaczy PS5

Firma Sony oferuje wszystkim posiadaczom PlayStation 5 darmowy 6-miesięczny abonament na platformie Apple TV+. Co ważne, usługę da się aktywować także w przypadku posiadania subskrypcji.

@ 23.07.2021, 11:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Darmowe Apple TV+ na 6 miesięcy dla posiadaczy PS5

Sony ujawniło właśnie całkiem ciekawą promocję dla wszystkich posiadaczy PlayStation 5. Korporacja doszła do porozumienia z Apple, w efekcie czego właściciele PS5 otrzymują darmowy, 6-miesięczny dostęp do usługi streamingu filmów i seriali Apple TV+.

Oferta dostępna jest wyłącznie do właścicieli PlayStation 5, co oznacza, że osoby posiadające PS4 nie mogą z niej korzystać. Aby zainicjować subskrypcję należy podać swoje Apple ID, a także zalogować się do PlayStation Network. Apple TV+ dostępne jest oczywiście wyłącznie na tym konkretnym urządzeniu.

Co ciekawe, darmowe 6 miesięcy subskrypcji nie jest przeznaczone tylko dla nowych abonentów. Z oferty skorzystać mogą też osoby już posiadające abonament, zostanie on po prostu dodany do obecnie posiadanej oferty. Co ważne, akcja trwa przez rok, a konkretniej do 22 lipca 2022 roku.

Na koniec wspomnieć warto, że Sony nie tylko z Apple doszło do porozumienia. Pojawiły się też plotki na temat tego, że Japończycy dogadali się z właścicielami platformy Netflix. Dzięki temu gry z PlayStation powinny pojawić się w nowej usłudze streamingowej Netflixa, a na Netflixie zobaczymy seriale i filmy związane z markami Sony.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?