Biomutant od dziś w sklepach

Biomutant przeszło długą i wyboistą drogę. Projekt wreszcie ma jednak swoją premierę, co oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą już rozpocząć ratowanie Drzewa Życia.

@ 25.05.2021, 12:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Biomutant od dziś w sklepach

Biomutant - jak wynika z naszej recenzji - jest jedną z najbardziej unikatowych gier RPG ostatnich lat. Mimo że nie wszystko poszło tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, trzeba przyznać, że finalny projekt jest naprawdę wyjątkowy i oferuje ogromne pokłady grywalności - szczególnie, jeśli przebrniecie kilka pierwszych godzin i dotrwacie do momentu, w którym w pełni otworzy się wykreowany przez deweloperów wirtualny świat.

Jeśli chodzi o założenia Biomutant, mamy do czynienia z RPG akcji, w którym ogromny nacisk położono na kreację głównego bohatera, system walki oraz uniwersum. Twórcom udało się stworzyć całkiem nowy i nietuzinkowy świat, w którym na każdym kroku czymś jesteśmy zaskakiwani, a od sprzedaży zależeć będzie teraz to, czy w przyszłości owe uniwersum nadal będzie rozwijane czy nie.

Biomutant kupicie od dziś na PC, PS4 oraz Xboksie One, a za sprawą wstecznej kompatybilności zagracie również na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Jeśli rozważacie zakup wydania PC, koniecznie spójrzcie na jego wymagania sprzętowe, a jeżeli nie jesteście pewni czy grę kupić, pamiętajcie o naszej recenzji - link do niej znajdziecie na początku niniejszej wiadomości.

Wydawca, THQ Nordic, opublikował też zwiastun premierowy Biomutant. Znajdziecie go poniżej.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?