Resident Evil VII otrzyma aktualizacje do wersji dla PS5 oraz Xboksa Series X|S?

Wszystko wskazuje na to, że Capcom pracuje nad next-genową aktualizacją Resident Evil VII.

@ 22.01.2021, 18:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil VII otrzyma aktualizacje do wersji dla PS5 oraz Xboksa Series X|S?

Kilka godzin temu na naszych łamach przeczytać mogliście sporo doniesień na temat Resident Evil Village. Teraz mała ploteczka związana z Resident Evil VII. Jak się bowiem okazuje, jest spora szansa na to, że poprzednia odsłona popularnego cyklu zostanie podrasowana do wariantów przeznaczonych dla konsol następnej generacji.

Znany społeczności graczy leaker (osoba odpowiedzialna za różne przecieki), Dusk Golem, stwierdził na Twitterze, że Capcom pracuje obecnie nad aktualizacją dla Resident Evil VII, mającą dostosować je do konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dusk Golem uważa, że to coś, co na "100% będzie miało miejsce".

Oczywiście brakuje nam jakichkolwiek konkretów w temacie, a zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać. Warto natomiast wspomnieć, że Resident Evil Village do sklepów trafi już 7 maja bieżącego roku, a grać będziemy w nie na PC, a także konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Grę będzie można nabyć w specjalnym zestawie, w którego skład wchodzi również poprzednia część przygód Ethana.

Jeśli chodzi o Resident Evil VII jest ono dostępne obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli gracie, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?