Naughty Dog przygotowuje grę w klimatach średniowiecznego fantasy? Nic z tych rzeczy!

Grafik koncepcyjny studia opublikował w sieci kilka bardzo interesujących prac.

@ 22.01.2021, 18:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Naughty Dog przygotowuje grę w klimatach średniowiecznego fantasy? Nic z tych rzeczy!

Studio Naughty Dog specjalizuje się w grach przygodowych. Ich tytuły wypełnione są po brzegi akcją, a ponadto zapewniają naprawdę solidną oprawę audio-wizualną oraz scenariusz. Na chwilę obecną nie wiemy czym zajmuje się ekipa, ale jest szansa na to, że kolejnym jej dziełem będzie tytuł w świecie średniowiecznego fantasy.

Na portalu ArtStation pojawiło się kilka interesujących grafik koncepcyjnych, wykonanych przez artystę Hyounga Nama - znajdziecie je w treści niniejszej wiadomości. Choć nie pisze on otwarcie o co chodzi, notka pod grafikami jest intrygująca, szczególnie, że Hyoung Nam pracuje właśnie dla Naughty Dog.

"Kilka inspiracji z nowej gry. Wiecie o czym mówię...", a po tekście jest puszczająca oczko emotka. Na grafikach widzimy smoka, a także wyposażoną w solidny miecz kobietę odpowiedzialną za jego pokonanie. Jej aparycja zdaje się nawiązywać do klimatów nordyckich. Jest też jakaś szamanka, czy wiedźma. W jej przypadku czuć inspiracje kulturą celtycką.

Naughty Dog nie ujawniło czym dokładnie się zajmuje, a zatem grafiki mogą być niezwiązane z opracowywanym obecnie projektem. Jest bowiem spora szansa na to, że studio pracuje nad kolejnym The Last of Us. Mamy tylko nadzieję, że cokolwiek dostaniemy, nie będziemy na to musieli zbyt długo czekać.

Aktualizacja: Hyounga Nama przygotował oświadczenie, z którego wynika, że grafiki, o których mowa w wiadomości nie pochodzą z nowej gry Naughty Dog.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:33, 23.01.2021
Szkoda bo z checią bym zagrał ...
0 kudosguy_fawkes   @   13:30, 23.01.2021
Chętnie powitałbym nowe IP od ND, bo przecież kiedyś w kolejną generację wchodzili ze świeżym pomysłem, a tak i u nich zapanowała stagnacja i pójście w sequele. Szkoda.
Advertisement
 X