RIDE 4 dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Studio Milestone wypuściło na konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 swój ostatni hit - RIDE 4.

@ 22.01.2021, 14:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5, xbox x/s

RIDE 4 dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

RIDE 4, ostatnia część wyścigowej serii poświęconej motocyklom od studia Milestone, zadebiutowała wczoraj (tj. 22 stycznia) na konsolach nowej generacji! Tym samym tytuł, który na początku października ukazał się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, teraz dostępny jest też na ich sukcesorach!

RIDE 4 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S to przede wszystkim techniczne udoskonalenia. Produkcja oferuje efektywne  wykorzystanie pamięci SSD zainstalowanej w konsolach, a także graficzne wodotryski - włączając rozdzielczość 4K. Oprócz tego tytuł wykorzysta również haptyczne spusty w kontrolerze PS5 - DualSense.

Nowa odsłona serii poświęconej superszybkim motocyklom, a rozwijanej przez Włochów z Milestone, postawiło na ewolucję wykreowanej formuły. Gra oferuje graczowi setki licencjonowanych motocykli, a każdy z nich został przygotowany z ogromną dbałością o szczegóły na podstawie realnych odpowiedników. Również dostępne tory zostały wykreowane jako wirtualne odpowiedniki realnych miejscówek.

Waszej uwadze poświęcamy zapoznanie się z naszą recenzją RIDE 4 oraz wywiadem, który przeprowadziliśmy z jednym z producentów gry, Luigim Crocettim.


Sprawdź także:
RIDE 4

RIDE 4

Premiera: 08 października 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

RIDE 4 to wyjątkowa gra wyścigowa, w której nie zasiadamy za kierownicą samochodów, ale motocykli. Na potrzeby projektu deweloperzy przygotowali oczywiście wiele pojazdów...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?