Returnal - nowe informacje na temat broni, a także świeży gameplay

Deweloperzy chcą przybliżyć nam system siania spustoszenia w Returnal.

@ 14.01.2021, 14:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Returnal - nowe informacje na temat broni, a także świeży gameplay

Housemarque opublikowało nowy zwiastun, ukazujący rozgrywkę w Returnal. Wideo skupia się na ukazaniu niesamowicie dynamicznego systemu walki, opracowanego na potrzeby przedsięwzięcia. Są perki, bronie, przedmioty do skonsumowania, a nawet różne ciekawe gadżety.

Na filmie zobaczyć można m.in. Tachyomatic Carbine, karabin szturmowy, który wystrzeliwuje rykoszetujące naboje; a także Shockstream emitujący coś w rodzaju impulsu elektryczności. Widzimy tu też różne przedmioty wpływające na przebieg rozgrywki oraz dające głównemu bohaterowi bonusowe atuty.

Więcej na temat samych broni opublikowano na blogu PlayStation, na którym pojawił się wpis dedykowany wyposażeniu oraz środkom zagłady. Okazuje się, że Returnal odda w nasze ręce dziesięć podstawowych giwer oraz ponad 90 różnej maści perków, wpływających na zachowanie tychże. Jako przykład podano Spitpaw Blaster, który da się zmienić z dość klasycznej strzelby w broń wystrzeliwującą pociski wybuchające lub tworzące kałuże z kwasu. Co ciekawe, perki broni da się ze sobą łączyć, budując jeszcze bardziej zabójcze efekty.

Returnal samodzielnie będziemy w stanie sprawdzić już 19 marca bieżącego roku, albowiem wtedy właśnie będzie miała miejsce jego premiera. Do debiutu dojdzie wyłącznie na PlayStation 5. Więcej informacji na temat gry powinniśmy mieć w nadchodzących tygodniach, więc koniecznie do nas zaglądajcie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?