Little Nightmares II otrzymało nowe wideo oraz wersję demo

Spójrzcie na nowe ujęcia z rozgrywki. Sprawdźcie też grę samodzielnie, choć tylko na dwóch platformach.

@ 14.01.2021, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Little Nightmares II otrzymało nowe wideo oraz wersję demo

Little Nightmares 2 to jedna z najciekawiej zapowiadających się platformówek ostatnich miesięcy. Nowe dzieło studia Tarsier zadebiutować ma na rynku w przyszłym miesiącu, a jeśli na premierę czekacie, koniecznie rzućcie okiem na opublikowany w sieci materiał filmowy. Prezentuje ono sporo nowych ujęć, których do tej pory nie prezentowano.

Jeśli chodzi o założenia Little Nightmares 2, mamy do czynienia z platformówką, której głównym bohaterem jest mała dziewczynka o imieniu Mono. Towarzyszy jej protagonista "jedynki", czyli Six, a zadaniem duetu jest przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie i przedarcie się z Pale City do Latarni. Herosi muszą sobie oczywiście pomagać, jeśli chcą przeżyć.

Mimo że na ekranie obserwujemy dwie postaci, Six jest niegrywalny. Twórcy nie przewidzieli też żadnego trybu współpracy, a zatem Six będzie stanowił jedynie wsparcie dla Mono, która będzie tutaj trzymać pierwsze skrzypce i to na niej spocznie ciężar wygranej.

Premierę Little Nightmares 2 zaplanowano na dzień 11 lutego bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S, a także Switchu. Co ciekawe, na PS4 i Xboksie One dostępne jest już demo nowego dzieła Tarsier.


Sprawdź także:
Little Nightmares II

Little Nightmares II

Premiera: 11 lutego 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Little Nightmares II to kontynuacja gry platformowej wydanej w 2017 roku - Little Nightmares. Za projekt odpowiada studio, które stworzyło pierwowzór - Tarsier Studios.W ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?