Patch 1.1.0 dla Assassin's Creed: Valhalla przygotowuje nas na Festiwal Jul

Firma Ubisoft przygotowuje zimowe wydarzenie w grze Assassin's Creed: Valhalla.

@ 16.12.2020, 12:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Patch 1.1.0 dla Assassin's Creed: Valhalla przygotowuje nas na Festiwal Jul

Ubisoft regularnie usprawnia swoje ostatnie dzieło: Assassin's Creed: Valhalla. W sieci pojawiła się kolejna aktualizacja jemu dedykowana. Oznaczono ją numerem 1.1.0. Co ciekawe nie tylko likwiduje ona błędy i niedociągnięcia, ale także przygotowuje nas do festiwalu Jul.

Jeśli chodzi o łatkę 1.1.0, zawiera ona sporo różnej maści poprawek. Deweloperzy zmienili m.in. skalowanie przeciwników. Od teraz będą oni mieli moc maksymalnie 51 oczek niższą od tego, czym dysponuje gracz. Bossowie, w tym Zeloci, będą natomiast na poziomie gracza, jeśli przekroczymy ich poziom bazowy. Uczyni to grę trudniejszą.

Programiści poświęcili też czas na to, by dopieścić swoje dzieło. Poprawki dotyczą wydajności, stabilności, systemu animacji, oprawy wizualnej, questów, postaci niezależnych i wielu innych elementów Assassin's Creed: Valhalla. Dzięki temu wszystkiemu gra powinna działać znacznie lepiej i rzadziej powodować problemy.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli gracie, pamiętajcie o tym, że na naszych łamach znajdziecie w pełni darmowy poradnik.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?