Nowy gameplay z Little Nightmares II

W sieci pojawił się nowy materiał promujący grę Little Nightmares II.

@ 26.10.2020, 10:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy gameplay z Little Nightmares II

Przed kilkoma laty studio Tarsier zaskoczyło świat wyśmienitą platformówką Little Nightmares. Jako że niebawem do sprzedaży trafi jej kontynuacja, deweloperzy pragną nam o niej przypomnieć. Robią to za sprawą efektownego gameplayu.

Wideo ukazujące Little Nightmares II znajdziecie poniżej. Zostało ono opublikowane przez redakcję portalu Game Informer, a w trakcie seansu widzimy jak główna bohaterka, Mono, stara się przedrzeć przez niebywale mrocznie i posępnie wyglądający szpital.

Klimat w szpitalu budowany jest między innymi za sprawą tamtejszych pacjentów, a konkretniej manekinów, które wyglądają jakby ktoś tchnął w nie życie. Gdy są spowite mrokiem, bezustannie się poruszają. Oświetlone zamierają w bezruchu.

Premiera Little Nightmares II zaplanowana na luty 2021 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Nieco później grać będą posiadacze PS5 i Xboksa Series X/S.


Sprawdź także:
Little Nightmares II

Little Nightmares II

Premiera: 11 lutego 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Little Nightmares II to kontynuacja gry platformowej wydanej w 2017 roku - Little Nightmares. Za projekt odpowiada studio, które stworzyło pierwowzór - Tarsier Studios.W ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?