Little Nightmares II (PC) - okladka

Little Nightmares II (PC)

Premiera:
11 lutego 2021
Premiera PL:
11 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Little Nightmares II (PC)
Kawira @ 09:24 27.10.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 5h 30min

+ czaswięcej

Little Nightmares II to kontynuacja gry platformowej wydanej w 2017 roku - Little Nightmares. Za projekt odpowiada studio, które stworzyło pierwowzór - Tarsier Studios.

W Little Nightmares II, w odróżnieniu od poprzedniczki, wcielamy się w dwóch bohaterów. Na pierwszym planie mamy chłopca o imieniu Mono, który musi zmierzyć się z miejscem wypełnionym grozą, a spowodowaną przez Wieżą Sygnałową, nadającą transmisję z tajemniczego i odległego miejsca. Powraca także Szóstka, protagonistka pierwszej odsłony - tym razem pojawia się w roli przewodnika.

Little Nightmares II w aspekcie rozgrywki, podobnie jak zresztą część pierwsza, garściami czerpie z najbardziej rozpoznawalnych tytułów gatunku, takich jak Brothers: A Tale of Two Sons. Przede wszystkim przez fakt, że gameplay wykorzystuje oboje bohaterów do rozwiązywania zagadek środowiskowych. Nadal jednak rdzeń zabawy stanowi zręcznościowe pokonywanie etapów i unikanie wzroku wypaczonych mieszkańców.

W Little Nightmares II  zagrać możemy jedynie w trybie dla pojedynczego gracza - kontrolę nad drugą postacią przejmuje sztuczna inteligencja.

Wymagania: Twórcy gry Little Nightmares II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Little Nightmares II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?