Marvel's Spider-Man: Miles Morales otrzyma sporą łatkę premierową

Twórcy bezustannie opracowują poprawki i modyfikacje dla Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

@ 26.10.2020, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Marvel's Spider-Man: Miles Morales otrzyma sporą łatkę premierową

Marvel's Spider-Man: Miles Morales będzie jednym z tytułów startowych konsoli PlayStation 5. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przed rozpoczęciem zabawy będziecie musieli pobrać dość znaczącą aktualizację tegoż projektu.

Strona zbierająca informacje na temat aktualizacji gier, Orbispatches, opublikowała informację, z której wynika, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales otrzyma aktualizację premierową. Będzie ona wymagała pobrania około 9,2 GB danych, a zatem sporo.

Co znajdzie się w aktualizacji? Mimo że projekt został już praktycznie przygotowany do debiutu, twórcy bezustannie łatają ewentualne niedociągnięcia i usprawniają swoje dzieło. Wszystkie poprawki, jakie zostaną opracowane w ostatnim miesiącu, trafią do gry w dniu premiery.

Jeśli chodzi o rozmiar gry, Marvel's Spider-Man: Miles Morales pochłonie na dysku około 50 GB wolnej przestrzeni. Osoby, które zdecydują się na zakup wydania Ultimate Edition (dostępnego tylko na PS5), czyli tego zawierającego podstawkę, zarezerwować muszą 100 GB.

Premiera Marvel's Spider-Man: Miles Morales zaplanowana została na dzień 12 listopada. Grać będziemy wówczas na PS4, a tydzień później na PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?